4 Dimenzió Online

Versek, novellák, képvilág

2011. november 12-én 15:00-kor kezdődő portáltalálkozónkra itt jelentkezhetsz.
Helyszín: 1181 Bp. Barcsay u. 32.
Megközelíthető: térkép itt!

Ha az eseménnyel kapcsolatban kérdésed, problémád, javaslatod van, akkor azokat is feltétlen oszd meg velünk!

Megtekintések: 409

A válaszok erre a témára be vannak zárva.

Válasz erre a témára

Jelentkezem.

Köszönjük Zoli! :)

Kedveseim... Jó lenne elérni az egy tucatot! Rajta, jelentkezzetek!!!!

Kedvcsinálónak - az eddig nem jelentkezők noszogatásra - felteszem ide házigazdáink - Gabiga és Laci - programajánlatát!

Kedves Barátaim!

Néhány mondat a találkozó kapcsán

Harapnivaló lesz:
Házi burgonyás pogi, gyári ropogtatni való, sós mogyoró, valamint egy kevert meggyes nevű saját készítésű édes süti.
Itóka lesz:
Alkeszmentes sör, saját szörp, rostos gyümölcslé, valamint kevés borocska. Aki komolyabb huzatú, az hozhat magával szeszes itókát. :)

Cigizni a teraszon és a kertben tudnak a dohányosok. A kutyával ilyenkor persze - büntiből - kötelező játszani. :)

Felolvasás:
Tervezem, hogy néhány felolvasást rögzítek, és azokból feltöltök később egy csokrot a lejátszónkra.

Állványról fogok fényképezni most, mert a legutóbbi RÁTKAI KLUB-os felolvasóesten nem lettek elég jók a képek.

Mivel az asztalnál lesz laptop, nem kell kinyomtatni a műveket. Amelyik írás fenn van már valahol, azt mindenki kikeresheti.
Úgy gondolom, hogy először az általános dolgokról beszélgetünk, kérdezhettek a portálról, elmondhatja mindenki a nyűgjét-baját, - amiben tudok rögtön segítek. Ezután megmutatom a teljes szerkesztőfelületet, hogy lássa mindenki, miként műkszik a háttér
Ezután röviden mesélne mindenki magáról, és felolvasna egy jellegzetes írását.
Aki akar, az természetesen mástól is felolvashat, de mindig csak egyet-egyet. Így mennénk körbe, kis szünetekkel.
Végezetül kötetlen beszélgetések következnének fájrontig.

Ha netán eltévednétek akkor tel.: 06 20 335-63-42. :)
A Barcsay utca páros oldala egyébként a Havanna utca felől van. Ha a Honvéd pályától jöttök autóval (Kispest Ady Endre felől), akkor az első tíz emeletes panel előtt kell jobbra fordulni, nem közvetlenül a Barcsay sarkon, a kertes házak felé.
Itt a térkép!

Szeretettel várunk benneteket!

Üdv. + pacsi: tokio + gabiga

Köszönöm, már most örülök a találkozásnak! :)

Szerencsésen hazaértem.

Köszönjük szépen a kedves vendégszeretetet! Örülök, hogy találkozhattunk - kivel először - kivel újra!

Várjuk a sztárfotókat!

Ölellek mindenkit, Erika

Jó volt közösen múlatni az időt. Köszönjük, hogy a Viharsarokból feljöttél hozzánk a talira Viharlady!
Cuppacsi!

Felteszem ide a Cooliris vetítőnket, a főoldali PORTÁLTALÁLKOZÓ KÉPRIPORT linken pedig önálló összeállítást lehet látni az eseményről.

Minden résztvevőnek köszönöm az aktivitást, és a megtisztelő közreműködést!
Nagy élmény volt veletek.

A large (nagy) méretre kattintva érdemes letöltenetek a képeket.

Üdvözlettel + pacsival: tokio :)

Kedves László!

Köszönöm a képeket (is)!

Már módosítottam is az avataromat. :)

Barátsággal:
Tibor

Kedveseim, Gabiga és Laci!

Csatlakozom az előttem szólókhoz!:)) Köszönöm, hogy ott lehettem barátságos otthonotokban!

Köszönöm a képeket, kiválóan visszaadják az együtt töltött órák hangulatát.

Csodálatos este volt!

Boldog vagyok, hogy megismerhettem személyesen is mindazokat, kiknek verseit már évek óta csodálattal olvasom, és kikkel találkozva megerősödött bennem mindaz a jó érzés, mit személyük eddig is tudni véltem. Nevezetesen az, hogy nem csak kiváló tollú írástudók, de nagyszerű, jó humorú, és szerethetően kedves emberek is.:)) Mindannyitokat ölellek szeretettel, Lótusz.:)

RSS

Születésnapok

Nincs ma születésnapja senkinek

LINKPARTNEREINK

Függöny webáruház

Textilek
Lakástextil méteráru

Linképítő, linképítés Patchwork, foltvarrás
Tuti Linkek Dimenziók
Rókalyuk
  Méteráru Webáruház
Olcsó függöny anyagok

Online irodalom- és képzőművész klub. Íróterem: vers, próza, kritika. Képvilág: fotók, festmények, képes versek, videók. Publikálás - fórum.

© 2017   Created by Czinege László (tokio170).   Működteti:

.  |  Használati feltételek