ALAPÍTÓ

A 4 Dimenzió Online-on publikáló tagjaink könyvei, kötetei.

12213656867?profile=RESIZE_400x



A könyvek rendelésének módja, és a kapcsolatfelvétel lehetőségei.
Antológiák bemutatása, amelyekben megjelentek írásaink.
Hozzászólások, vélemények, kérdések a szerzőkhöz.

Kérünk benneteket, hogy a beküldések illusztrációjaként optimális méretű képeket illesszetek be (maximum 500 Kb.). Asztal nagyságú, több Mb-os képekre semmi szükség. A nagy képek rendkívül lassítják az oldalak betöltődését, illetve feleslegesen foglalják a tárterületet.

Megjegyzések hozzáadásához 4 Dimenzió Online tagnak kell lenned!

Csatlakozás 4 Dimenzió Online

Szavazatok: 0
Írjon nekem e-mailt, amikor válaszolnak –

Válaszok

  • ALAPÍTÓ

    P e s t s z e n t l ő r i n c – P e s t s z e n t i m r e   k ö z é l e t i   l a p j a

    2011. október 20. XX. évfolyam 17. számában jelentünk meg:

    10904769884?profile=RESIZE_400x

  • ALKOTÓ

    2013 nőnapra jelent meg 11 év után 2. verseskötetem. Kiböjtöltem, aztán Michl József, Tata polgármestere megtámogatta, így született Miskolcon a Könyvműhelynél (vagy inkább a Z-Press Kiadónál) készült hetek alatt. Édesapám a Magyar Köztársaság Bronz Érdemkeresztjének volt (többek közt) tulajdonosa. Az életem árnyékosabb oldalát próbálom láttatni, mi mindenen mentem keresztül szüleim halála óta. Emlékezem Bartis Ferencre, az Összmagyar Testület elnökére, aki barátjául fogadott, siratom  alkotótársam, a felvidéki Kantár Csabát és Cseh Tamást is. Egy lakásmaffia kivette alólam a házat. Bolyongások kirablásom után, az ügyészség ejtette a vádat, itt maradtam szegényen. Ezt dolgozom fel ebben a 68 oldalas, irkatűzött verseskötetben. Bakos József ajánlotta is és kritikát is írt róla, Ő a Holnap Magazin főszerkesztője. Folyóiratokban, online megjelent írások. Szeretettel ajánlom a könyvet. 700 Ft+ postaköltség.

    Vasi Ferenc Zoltán

  • ALKOTÓ

    2. verseskötetem az Érdemkeresztek, 2013 tavasza, Könyvműhely, Miskolc

    Bakos József a Holnapmagazin főszerkesztője írt ajánlást.

  • ALKOTÓ

    10944711257?profile=RESIZE_400xA szeretet fájdalma 4. verseskötetem. Megjelent 2014 könyvhetére a KAPUKÖNYVEK sorozatban Tata Polgármesteri Hivatalának és a Magyary Zoltán Népfőiskola támogatásával. 72 vers 84 oldal.
    Ára: 800 Ft+ postaköltség.

    Megrendelhető a szerzőtől

  • ALKOTÓ

    A Gyógyuláskertje hátlapja

    2014 Laptop-lekérdezések 2014

  • ALKOTÓ

    2001. Magyar Napló Kiadó Asztalodon üvegróka c. antológia az Egyedül irodalmi alkotócsoprttól (8 tag, Kantár Csaba felvidéki költő azóta sajnos meghalt)

    2002. Magyar Napló Kiadó Gyógyulás kertje címen kiadta 1. verseskötetem

    KÖNYVMUSTRA Asztalodon üvegróka borító.pdf

    KÖNYVMUSTRA Asztalodon üvegróka hátsó.pdf

    KÖNYVMUSTRA Gyógyulás kertje előlap.pdf

  • ALKOTÓ

    Örömmel értesítek Mindenkit, hogy megjelent első novelláskötetem Ma, holnap, holnapután címmel.
    Megrendelhető a marffyne@gmail.com e-mail címen 1800 Ft /+ postaköltség/ áron.

    10944700861?profile=RESIZE_400x

    MÁRFFYNÉ HORVÁTH HENRIETTA  VERSÍRÓ, NOVELLISTA.

    Írásait számos irodalmi portálon, antológiában, folyóiratban publikálta már. 
    Műveit olvasói elsősorban azok sajátos humora, vagy éppen szívszorongató életszerűsége miatt kedvelik. Szövegei vitathatatlan jellemzői közé tartozik a hagyományos értékek ápolása, az eredetiség, az izgalmas történetvezetés, és az egyszerű, tiszta, sallangmentes életbölcselet. Írásai nem csak megragadják, de jó időre, az olvasás befejeztét követően is maguk mellett tartják az Olvasó figyelmét! 
    E kötet által is ezekből nyújt át egy jól összeválogatott csokrot az Olvasónak! A kiadvány 35 novellát tartalmaz a szerző eddigi, közel négy évet felölelő munkásságából.

    Megrendelhető a marffyne@gmail.com e-mail címen 1800 Ft /+ postaköltség/ áron.

  • ALKOTÓ

    Köszönöm drága Lótusz. Ölellek, szaffy

  • ALKOTÓ

    Drága Szaffy! Szívből örülök, csodáid megjelenésének!

    Én szeretnék vásárolni belőle egy példányt. Beszéljük meg a mikéntjét!:)

    Ölellek szeretettel, gratulálva, Lótusz.

  • ALKOTÓ

    Paszetrnák Éva Szaffy: Bezárt csodák



    10944713292?profile=RESIZE_400xBezárt csodák címmel, a napokban jelent meg első verses kötetem. Szeretném megosztani veletek az örömömet, mert most tapasztalhattam meg igazán az olvasók érdeklődését, lélekvisszhangjait.

    A könyv régebbi írásaim válogatása, egy részük itt is olvasható volt, viszont a kezdetekből csak a kötetben lehet megtalálni a gondolataimat. 

    Az ára kedvező, 1200 Ft, mely a kiadás költségeit fedezi, és csak egy kis részben a szellemi tevékenységemet, de ez nem is baj, mert nagy örömmel tölt el az érdeklődés.

    Köszönöm a lehetőséget, hogy elmondhattam.

    Szeretettel, Paszternák Éva Szaffy

Ezt a választ törölték.