4 Dimenzió Online

Versek, novellák, képvilág

Ide írhatják le a portáltagok

véleményeiket, ötleteiket, kérdéseiket, problémáikat.

A szerkesztők szívesen vesznek minden aktivitást, és a megjelent posztokra természetesen megpróbálnak gyorsan reagálni.

Megtekintések: 272

Válasz hozzáadása

Válasz erre a témára

Lótusz kérésére elküldtem a címet. Ő pedig hozzáadja a nála lévő szöveget.

A grafitot jobban szeretem. Meg lehet nyalni.

Jó-jó, de itt is grafittal dolgozol? ;)
Vagy működik egy PC, vagy nem. A gép nem olyan, mint az ember, hogyha beteg csak félszavak jönnek ki belőle.

Kedves Laci! Úgy tűnik, mostanában csak én írogatok ide. Most olvastam egy hirdetést egy Nóvum nevű kiadótól, aki írókra "vadász" , ha alkalmas szövegre talál. Szeretném tudni a véleményedet. Nekem volt már tapasztalatom hasonlóval, nem tett rám jó benyomást. 

Másik kérdésem a Te közlésedhez fűződik. Úgy érzékeltem, kevés a jövedelme a fórumnak. Küldd el nekem légy szíves a számlaszámot, hogy hozzájárulhassak a kiadásokhoz. Üdv: Éva

Kedves Éva!

A főszerkesztőnk múlt hét kedd óta beteg. Különösen rosszat tesz neki, ha a monitorba néz.
Annyit tudok előzetesen hozzáfűzni a kérdésedhez, hogy tervbe van véve a portáltámogatás megváltoztatása. Ezután nem fogjuk előírni az új belépőknél a kötelező hozzájárulást. Aki tud és akar, az úgyis segít.
A támogatók avatarképén ezután is csillaggal jelöljük a támogatás mértékét. A csillagozott csoport szavazhat a portál működésében, irányvonalában felvetett változtatásokról.

Úgy vélem, amint druszám felgyógyul, egy szórt üzenetben bővebben tájékoztatni fog erről mindenkit.

Barátsággal: K-L

RSS

Születésnapok

Nincs ma születésnapja senkinek

LINKPARTNEREINK

Függöny webáruház

Textilek
Lakástextil méteráru

Linképítő, linképítés Patchwork, foltvarrás
Tuti Linkek Dimenziók
Rókalyuk
  Méteráru Webáruház
Olcsó függöny anyagok

Online irodalom- és képzőművész klub. Íróterem: vers, próza, kritika. Képvilág: fotók, festmények, képes versek, videók. Publikálás - fórum.

© 2017   Created by Czinege László (tokio170).   Működteti:

.  |  Használati feltételek