4 Dimenzió Online

Interaktív irodalmi portál Dány

Okosságok, bölcsességek, idézetek, jópofa mondások...

“Nem akkor leszünk magabiztosak, ha mindig igazunk van, hanem akkor, ha nem félünk a tévedéstől” (Peter T . McIntyre)

Sági Erzsébet  Sági Erzsébet  2011.június 30.  10:20

Kedves Gabiga... Olvasás közben döbbentem rá, hogy ez a fenti idézet akár rólam is szólhatna. Sokszor vagyok bizonytalan, és gyakran félek a tévedés lehetőségétől.

... Pedig, ha az első intuícióra hallgatok, akkor mindig a jó megoldást/választ/szót találom meg. Persze az ember olykor okoskodik, a szív helyett észérvekkel próbálkozik. Na, akkor szoktam kisiklani.:)

Gabiga! Úgy gondolom, nagyon hasznos, és segítséget adó hely az Okosságok. Gratulálok neked kigondolásáért, és nagyszerű működtetéséért is. Szeretettel, Erzsébet.

Megtekintések: 29430

Válasz hozzáadása

Válasz erre a témára

A tervező nem akkor tudja, hogy tökéleteset alkotott, ha már nincs mit hozzátenni, hanem ha nincs mit elvenni.
- Antoine de Saint-Exupéry
Sohase sajnáld azt az időt, amit arra fordítasz, hogy jól tedd, amit teszel. - Joseph Joubert
A költészet beszélő festészet, a festészet néma költészet. - Szimonidesz
Az igazság beszéde egyszerű. - Lucius Annaeus Seneca
Szuperbruttósítás: minden dolgozó mögött tíz here. - tokio-kun
Problémáink többsége valójában nem egyébből fakad, mint a szabályok követéséből.
- Paulo Coelho
Nem szabad olyan igazságot leírni vagy tanítani, amely netán ellenkezik a dolgok jelenlegi rendjével. (?)
- Thomas Mann
Ha megtanulsz nevetni saját hibáidon, akkor igen vidám évek elé nézel. - Ian Green
A Föld nem magától haldoklik, hanem lassan megölik. A gyilkosainak pedig neve és címe van.
- Utah Phillips
Magyar sikersztori: Semmivel kezdtem, annak idején... majdnem az egész megvan még mindig.
Nem hiszem, hogy rossz ember, aki időnként rosszul viselkedik. Alapvetően így egészséges élni.
- Julie Ortolon
A verseny lovaknak való, nem embereknek.
- Bartók Béla

RSS

Születésnapok

Mai születésnapok

LINKAJÁNLÓ

Textil Galéria
Linképítő

Interaktív irodalmi alkotó portál Dány. Versek, novellák, publicisztikák, verses videók, hangosversek. Kortárs szerzők válogatott művei.

© 2021   Created by Czinege László (tokio170).   Működteti:

.  |  Használati feltételek