4 Dimenzió Online

Interaktív irodalmi portál Dány

Okosságok, bölcsességek, idézetek, jópofa mondások...

“Nem akkor leszünk magabiztosak, ha mindig igazunk van, hanem akkor, ha nem félünk a tévedéstől” (Peter T . McIntyre)

Sági Erzsébet  Sági Erzsébet  2011.június 30.  10:20

Kedves Gabiga... Olvasás közben döbbentem rá, hogy ez a fenti idézet akár rólam is szólhatna. Sokszor vagyok bizonytalan, és gyakran félek a tévedés lehetőségétől.

... Pedig, ha az első intuícióra hallgatok, akkor mindig a jó megoldást/választ/szót találom meg. Persze az ember olykor okoskodik, a szív helyett észérvekkel próbálkozik. Na, akkor szoktam kisiklani.:)

Gabiga! Úgy gondolom, nagyon hasznos, és segítséget adó hely az Okosságok. Gratulálok neked kigondolásáért, és nagyszerű működtetéséért is. Szeretettel, Erzsébet.

Megtekintések: 29430

Válasz hozzáadása

Válasz erre a témára

Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!  - Manuel Scorza

“Az ember csak addig zuhan a mélybe, amíg földet ér,
a magasságokat tekintve azonban nincs határ.”
(Ralph S. Marston)

"Bármilyen tehetséged van, használd azt: az erdő is nagyon
csendes lenne, ha csak azok a madarak énekelnének
benne, akik a legjobban tudnak énekelni."
(Henry van Dyke)

Csak két dolog végtelen: a Világegyetem és az emberi butaság, bár az elsőben nem vagyok egészen biztos. (Albert Einstein)

Észak- Korea, ha óvatosan is, de nyit a nyugati világ felé. 15 év után újból engedélyezték a nőknek, hogy biciklizzenek.

A műveltség valójában azt jelenti, hogy megérezzük, mennyi mindent nem tudunk. - Giuseppe Pontiggia

Mikor az ember bajban van, még az akasztófa kötelében is megkapaszkodik. - Márai Sándor

"A türelem zavarba hozza a dühöngőt, és leszereli a rosszakarók ellenállását." - Charles Haddon Spurgeon

"Szegényekre és művészekre hagyom a vagyonom." - Demján Sándor

„ A lényeg nem az, hogy egyetérts az emberekkel, hanem az, hogy érdeklődj irántuk.” G.F.

Manapság a közös gyűlölet élménye hozza össze az embereket, nem a közös szereteté. :(

Hajdani szeretteink kísértete még a kísértetek közt is a legveszedelmesebb. - Arthur Conan Doyle

RSS

Születésnapok

Nincs ma születésnapja senkinek

LINKAJÁNLÓ

Textil Galéria
Linképítő

Interaktív irodalmi alkotó portál Dány. Versek, novellák, publicisztikák, verses videók, hangosversek. Kortárs szerzők válogatott művei.

© 2021   Created by Czinege László (tokio170).   Működteti:

.  |  Használati feltételek