4 Dimenzió Online

Interaktív irodalmi portál Dány

A 4 Dimenzió Online-on publikáló tagjaink könyvei, kötetei. A könyvek rendelésének módja, és a kapcsolatfelvétel lehetőségei.

Antológiák bemutatása, amelyekben megjelentek írásaink.
Hozzászólások, vélemények, kérdések a szerzőkhöz.

Megtekintések: 1517

Válasz hozzáadása

Válasz erre a témára

csontos márta

Ünnepi könyvhétre megjelenő kötetem borítója:

Kedves Mártikám!

Szeretettel gratulálok, nagyon sok sikert és vásárlót kívánva, Erika

Áthelyezett hozzászólás.

Tépő Donát  Tépő Donát

A napokban jelent meg második kötetem, a 15 novellát+1 drámát tartalmazó

Entrópia

mór infó: www.tepodonat.hu

Az Ünnepi Könyvhéten az Aposztróf Kiadó standjánál dedikálok.

Május 5. vasárnap 15.00-15.30 Vörösmarty tér

üdv.

Jakos Kata: Holdtükör (2009)

A 2009 márciusában megjelent, Holdtükör című verseskötetem az 1991-2009 között írt verseimet tartalmazza. Válogatáskötetemet úgy szerkesztettem meg, hogy visszafelé röpít az időben.  

A könyv jelenleg a pestszentlőrinci Szécsi Margit Könyvesboltban kapható (Budapest, XVIII. kerület, Üllői út 443.), illetve interneten rendelhető a honlapomon: Jakos Kata honlapja

Kötetem annotációja:

"A mindenséget szeretném ábrázolni a verseimben: a Holdat, a Napot, tengert, szitakötőt, csigalépcsőt, drágakövet… Mégis, csak a bennem rejlő gondolatokat tudom papírra vetni.
A pillanatnyi benyomások, gondolatfoszlányok, túlérzékenységemből fakadó kavalkádját gondolatfüzérekké rendezve csak remélni tudom, hogy másoknak is tudok adni valamit magamból.
Jakos Kata"

Paszetrnák Éva Szaffy: Bezárt csodák

Bezárt csodák címmel, a napokban jelent meg első verses kötetem. Szeretném megosztani veletek az örömömet, mert most tapasztalhattam meg igazán az olvasók érdeklődését, lélekvisszhangjait.

A könyv régebbi írásaim válogatása, egy részük itt is olvasható volt, viszont a kezdetekből csak a kötetben lehet megtalálni a gondolataimat. 

Az ára kedvező, 1200 Ft, mely a kiadás költségeit fedezi, és csak egy kis részben a szellemi tevékenységemet, de ez nem is baj, mert nagy örömmel tölt el az érdeklődés.

Köszönöm a lehetőséget, hogy elmondhattam.

Szeretettel, Paszternák Éva Szaffy

Drága Szaffy! Szívből örülök, csodáid megjelenésének!

Én szeretnék vásárolni belőle egy példányt. Beszéljük meg a mikéntjét!:)

Ölellek szeretettel, gratulálva, Lótusz.

Köszönöm drága Lótusz. Ölellek, szaffy

Örömmel értesítek Mindenkit, hogy megjelent első novelláskötetem Ma, holnap, holnapután címmel.
Megrendelhető a marffyne@gmail.com e-mail címen 1800 Ft /+ postaköltség/ áron.

MÁRFFYNÉ HORVÁTH HENRIETTA  VERSÍRÓ, NOVELLISTA.

Írásait számos irodalmi portálon, antológiában, folyóiratban publikálta már. 
Műveit olvasói elsősorban azok sajátos humora, vagy éppen szívszorongató életszerűsége miatt kedvelik. Szövegei vitathatatlan jellemzői közé tartozik a hagyományos értékek ápolása, az eredetiség, az izgalmas történetvezetés, és az egyszerű, tiszta, sallangmentes életbölcselet. Írásai nem csak megragadják, de jó időre, az olvasás befejeztét követően is maguk mellett tartják az Olvasó figyelmét! 
E kötet által is ezekből nyújt át egy jól összeválogatott csokrot az Olvasónak! A kiadvány 35 novellát tartalmaz a szerző eddigi, közel négy évet felölelő munkásságából.

Megrendelhető a marffyne@gmail.com e-mail címen 1800 Ft /+ postaköltség/ áron.

Megtört a jég, gratulálok első megjelenésedhez! Úgy gondolom, sok-sok kötet fogja még követni.
Nagy pacsi,
tokio :)

Köszönöm szépen. :) Remélem igazad lesz. :D

Szeretettel: Heni

2001. Magyar Napló Kiadó Asztalodon üvegróka c. antológia az Egyedül irodalmi alkotócsoprttól (8 tag, Kantár Csaba felvidéki költő azóta sajnos meghalt)

2002. Magyar Napló Kiadó Gyógyulás kertje címen kiadta 1. verseskötetem

Mellékletek:

A Gyógyuláskertje hátlapja

2014 Laptop-lekérdezések 2014

RSS

Születésnapok

Nincs ma születésnapja senkinek

LINKAJÁNLÓ

Textil Galéria
Linképítő

Interaktív irodalmi alkotó portál Dány. Versek, novellák, publicisztikák, verses videók, hangosversek. Kortárs szerzők válogatott művei.

© 2021   Created by Czinege László (tokio170).   Működteti:

.  |  Használati feltételek